12.03.2020

Za nami V Kongres Kobiet w Tomaszowie Mazowieckim. A ponieważ Livioon jest wszędzie tam, gdzie są kobiety, nie mogło nas na nim zabraknąć!

Kongres odbył się w dniu, który zdarza się tylko raz na 4 lata – 29 lutego. Jego główną organizatorką, a także prowadzącą była Ewa Radziewicz – kreatorka wizerunku, motywatorka rozwoju i doradczyni społeczna oraz edukacyjna. Wydarzenie jak co roku poświęcone było tematyce kobiecej i wzajemnego wsparciu między przedstawicielkami płci pięknej.

Ewa Radziewicz mówi:

„W życiu budujemy trzy główne rodzaje relacji: z zewnętrznym światem, z naszymi bliskimi oraz ze sobą. Nie można zadowolić każdego. Jedynie mamy wpływ na mądrą troskę o siebie. To umiejętność, której można i warto się uczyć. Jej podstawą jest kontakt ze sobą na poziomie ciała, umysłu, emocji i duszy, czyli zauważanie i rozumienie tego, co w nas się dzieje z chwili na chwilę i reagowanie na swoje potrzeby z miłością, akceptacją i szacunkiem”.

Warto wziąć sobie te słowa do serca i pamiętać, że im silniejsze i szczęśliwsze będziemy, tym silniejsi i szczęśliwsi będą mogli stać się także ludzie wokół.

The store is open

24h

Free shipment

from 290 pln

Customer care

mo-fr 9:00 – 16:45