06.07.2019

Dlaczego bieganie?

Witalność, poczucie spełnienia, zmiana mentalna i cielesna, wykształcanie siły charakteru i pozytywnych nawyków, lepszy sen, rozjaśniony umysł – to tylko mała cząstka korzystnych efektów, które płyną z regularnego uprawiania tego sportu.

23.06.2019r odbył się Konstanciński Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego. Sam bieg powstał, aby uczcić pamięć prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Organizatorem była firma Dema Promotion, której właścicielem jest Mirek Milewski – Partner Premium naszej firmy!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspierać tą niezwykłą inicjatywę!

Bieg na 10km przyciągnął całą rzeszę zarówno amatorów, jak i znanych sportowców. Niemal 1000 aktywnych uczestników konstancińskiego biegu miało okazję zapoznać się z produktami Livioon na naszym stanowisku. Przekazaliśmy również katalogi oraz nagrody dla biegaczy.

Co nas urzekło?

Zorganizowano osobną trasę dla dzieci, które mogły spróbować swoich sił na dystansie 350/500 metrów. Jak najbardziej wspieramy kształtowanie takiej postawy od najmłodszych lat.

Kto przegapił sam bieg mógł oglądać relację z niego na Polsat News.

Zdecydowanie złapaliśmy tego sportowego bakcyla i już w naszych głowach powstała piękna myśl… a może by tak zorganizować bieg dla miłośników Livioon?

Co Wy na to?

The store is open

24h

Free shipment

from 290 pln

Customer care

mo-fr 9:00 – 16:45