27.01.2020

To było jak zwykle święto rozwoju zawodowego – i nie tylko! Jak wyglądała ostatnia edycja Livioon Coaching Seminar? W dużym skrócie: 400 uczestników, aż 8 godzin intensywnego szkolenia i megatona pozytywnej energii!

Ostatnie szkolenie z cyklu Livioon Coaching Seminar, które odbyło się 19 stycznia, z czystym sumieniem ogłaszamy dużym sukcesem. Spotkaliśmy się w naprawdę licznym gronie kilkuset osób, które połączył wspólny cel – mądre budowanie biznesu na własnych zasadach. Całe warsztaty wypełnione były wiedzą, inspiracją i motywacją do działania. W Livioon to niemal dzień jak co dzień ? Tym razem jednak weszliśmy wspólnie na jeszcze wyższy poziom.

Za świetną atmosferą i ogromem ciekawych treści stał prowadzący Piotr Krening – człowiek, który… nigdy nie pracował na etacie, a jednak osiągnął spektakularny sukces. Jako prezes kilku firm i doświadczony emerytowany lider marketingu sieciowego (choć do ZUS-owskiej emerytury jeszcze mu daleko), miał nam do przekazania wiele wartości. Pokazał uczestnikom, że warto: warto walczyć, motywować się i starać o lepsze wyniki i lepsze życie.

Jednak nie samą wiedzą człowiek żyje, dlatego w trakcie pierwszej przerwy w szkoleniu urządziliśmy sobie #przystanekVITA – okazję do szybkiej regeneracji sił z koktajlem Vita Shake. Bo nauka najlepiej smakuje z Livioon!

Jeśli tym razem nie udało Ci się wziąć udziału w Livioon Coaching Seminar – nic straconego. Wypatruj kolejnych edycji LCS, by razem z nami rozwijać się i bawić w świetnej atmosferze.

The store is open

24h

Free shipment

from 290 pln

Customer care

mo-fr 9:00 – 16:45