28.06.2019

Za nami kolejne szkolenie z cyklu Livioon Coaching Seminar! W rolę nauczyciela ponownie wcielił się doskonały trener i ekspert w rozwijaniu zespołów i zwiększaniu sprzedaży, Jarosław Juśkiewicz. Pod jego batutą uczyło się tym razem ponad 200 osób! Nie zabrakło inspirujących, merytorycznych treści ani… niespodzianek.

15 czerwca w Hotelu Radisson Blu Sobieski spotkali się najbardziej ambitni, zdeterminowani i pozytywni liderzy oraz współpracownicy Livioon. Wzięli udział w trzech merytorycznych panelach, podczas których Jarosław dosłownie porwał publiczność swoją wiedzą charyzmą. Czego uczyli się tym razem?

Po pierwsze tego, jak radzić sobie z wyzwaniami i nie poddawać się, gdy na początku działania dopadnie nas niepowodzenie. Bo każda porażka jest niczym trampolina, która pozwala wybić się wysoko do góry!

Po drugie – liderzy poznali tajniki skutecznej rekrutacji. Dowiedzieli się jak budować i celebrować wspólne sukcesy tak, by ich zespoły mogły się efektywnie rozwijać.

I właśnie zarządzaniu strukturą poświęcony był ostatni merytoryczny panel Livioon Coaching Seminar. Jak ciągle podnosić jakość współpracy z partnerami biznesowymi? Jak powiększać swoje struktury i ich obroty? Jak osiągać wspólne cele i zespołowo budować imperium z Livioon? Nasi uczestnicy już to wiedzą!

Powoli staje się też naszą tradycją dostarczanie maksymalnie motywujących treści – tak, by nowo zdobyta wiedza aż paliła się w rękach! Bo dopiero wykorzystanie jej w praktyce pozwala osiągnąć spektakularne efekty. Liderzy Livioon potwierdzają to zresztą swoimi rezultatami. Niektórzy z nich – prawdziwi śmiałkowie – stanęli na scenie, by podzielić się właśnie doświadczeniami z dotychczasowej współpracy z firmą i zainspirować innych.

Nic dziwnego, że szkolenie zakończyło się owacją na stojąco. Kto jak kto, ale Jarosław Juśkiewicz wie jak porwać publiczność! Na uznanie zasługują także prowadzący – Patrycja I Tomasz Mazur oraz Marzena i Sławomir Oglęccy, którzy zapewnili fantastyczną atmosferę spotkania.

Wyjątkowy akcent zapewnił natomiast… samochód! Sławomir Ostrowski odebrał bowiem w trakcie szkolenia nagrodę za swoje świetne wyniki, czyli właśnie wymarzone auto. Cieszył się nie tylko sam wyróżniony, nie tylko grupa jego bliskich współpracowników, ale tak naprawdę całe grono uczestników. Oto magia Livioon – sukces jednej osoby jest powodem do radości dla wszystkich!

The store is open

24h

Free shipment

from 290 pln

Customer care

mo-fr 9:00 – 16:45